Serwis Apple Białystok

iPhone 7 jest funkcjonalnym urządzeniem marki Apple, który zdobył już rzeszę zwolenników. Niestety, jak każdy sprzęt elektroniczny, niekiedy ulega on awariom. Jeżeli w Twoim iPhone 7 przestał działać głośnik zewnętrzny, a jednocześnie także słuchawka i mikrofon, to najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia układu Audio IC.
Sprawdź całą ofertę

Naprawa Audio IC w iPhone 7 - zadanie dla specjalistów

Usterka ta nie zdarza się często, jednak trzeba wiedzieć, że dotyczy ona znacznej części smartfonów iPhone 7. Zwykle nie ma też żadnych oznak, które mogłyby wskazywać na zbliżającą się awarię. Układ może ulec uszkodzeniu z dnia na dzień i wtedy zupełnie bez ostrzeżenia zauważysz całkowity brak dźwięku w iPhone 7. Naprawa Audio IC na szczęście nie stanowi żadnego wyzwania dla dobrego serwisu. Twój smartfon trafi wtedy w ręce prawdziwych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie i niejedną tego typu naprawę za sobą.
Zamów kuriera!

iPhone 7 - naprawa Audio IC w Serwis24

Serwis24 wykorzystuje oryginalne podzespoły do wykonywania takich napraw. Daje to pełną gwarancję powodzenia, zwłaszcza gdy mówimy o wyjątkowo delikatnej elektronice. Naprawa układu Audio IC w iPhone 7 polega na odlutowaniu z płyty głównej wadliwego układu scalonego, wyczyszczeniu punktów lutowniczych, a następnie przylutowaniu nowego Audio IC. Po tym zabiegu Twój iPhone 7 znów będzie w pełni sprawny.

Zadzwoń do nas i zapytaj o wycenę!
Jesteśmy tutaj
ul. Norwida 9
26-110 Skarżysko-Kamienna
Godziny pracy
Pon/Pt - 8:00 - 16:00
Sobota - 8:00 - 14:00