Wymiana tylnej klapki iPhone 11 PRO MAX

Wymiana tylnej klapki w iPhone 11 Pro Max to właściwe rozwiązanie w sytuacji, kiedy klapka ulegnie uszkodzeniu. To dla Ciebie ogromna szansa na doprowadzenie telefonu komórkowego do stanu używalności. Wymiana tylnej szybki w iPhone 11 Pro Max przebiega sprawnie, precyzyjnie i możesz się na nią zdecydować w dobrej cenie. Twój telefon odzyska dawną atrakcyjność wizualną i będziesz się nim mógł na nowo pochwalić przed znajomymi.
Sprawdź całą ofertę

Wymiana tylnej klapki w iPhone 11 Pro Max - najwyższej jakości części zamienne

Wymiana tylnego szkła obudowy w iPhone 11 Pro Max to gwarancja użycia najwyższej jakości części zamiennych. Twój telefon wydłuży swoją żywotność i nie znajdziesz na nim żadnych śladów intensywnego użytkowania. Wymiana tylnej klapki w telefonie iPhone 11 Pro Max opiera się również na przeprowadzeniu niezbędnych testów tuż po wymianie klapki. Dzięki temu masz stuprocentową pewność tego, że naprawa przebiegnie bez zarzutów i z telefonu będziesz mógł korzystać przez kolejne długie miesiące.
Zamów kuriera!
Zadzwoń do nas i zapytaj o wycenę!
Jesteśmy tutaj
ul. Norwida 9
26-110 Skarżysko-Kamienna
Godziny pracy
Pon/Pt - 8:00 - 16:00
Sobota - 8:00 - 14:00

A digital studio crafting beautiful branding experiences.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took a galley of type scrambled it to make a type specimen book.