IPhone 11 PRO - wymiana tylnej klapki

Uszkodzona klapka telefonu nie tylko psuje jego wygląd, ale również stanowi zagrożenie dla Twoich palców oraz dłoni. Wymiana tylnej klapki w iPhone 11 PRO nie jest procesem szczególnie skomplikowanym oraz nie wymaga rozkręcenia całego urządzenia, ale na wszelki wypadek lepiej wykonać kopię zapasową najważniejszych plików przed udaniem się do serwisu.
Sprawdź więcej

Wymiana tylnej klapki w iPhone 11 Pro Max - najwyższej jakości części zamienne

Najważniejsze, aby wymiana tylnej szybki iPhone 11 PRO została wykonana w sposób profesjonalny, przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Jeżeli bowiem wymiana tylnego szkła iPhone 11 PRO zostanie przeprowadzona w warunkach domowych, może dojść do uszkodzenia modułów odpowiedzialnych za płatności zbliżeniowe oraz ładowanie indukcyjne. Najlepiej zatem zaufać zawodowcom i ich bogatemu doświadczeniu. W tym celu warto skorzystać z usługi oferowanej przez Serwis24, dzięki czemu będziesz mieć gwarancję co do jakości przeprowadzonej naprawy, która zostanie wykonana z dbałością o najmniejszy detal.
Zamów kuriera!
Zadzwoń do nas i zapytaj o wycenę!
Jesteśmy tutaj
ul. Norwida 9
26-110 Skarżysko-Kamienna
Godziny pracy
Pon/Pt - 8:00 - 16:00
Sobota - 8:00 - 14:00

A digital studio crafting beautiful branding experiences.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the when an unknown printer took a galley of type scrambled it to make a type specimen book.